עברית English
 

שירותי Hosted SharePointפתרון ה-Hosted SharePoint Server  מסופק עם ניהול מלא כדי לבצע מגוון רחב של פעולות. קיימות מספר קונפיגורציות לעבודה, 

אינטרסק טכנולוגיות מתמחה בפיתוח אתרים ארגוניים המבוססים על פלטפורמת Sharepoint. במהלך השנים תופסת סביבה זו מקום הולך וגדל בעולם שבו ניהול התוכן העסקי תופס מקום מרכזי עקב היכולות המובנות במערכת זו.פלטפורמת Sharepoint מאפשרת גם בנייה חכמה של יישומים ייעודיים ומספקת בכך כלים לתפעול יעיל ונכון של הארגון, החל מרמת העובד הזוטר וכלה ברמת הניהול הבכיר, תוך מתן אפשרויות תפעול מיטביות לכל אחד מהדרגים.

אינטרסק טכנולוגיות מחזיקה מומחים רבים בעלי נסיון רב שנים באפיון, פיתוח ויישום של פורטלים ארגוניים מבוססי Sharepoint במגזר העסקי, במגזר החינוכי ואף תמיכה והדרכה לפרטיים המעוניינים בלימוד מערכות אלו.  ממשקים מבוססי SharePoint  מתאפיינים בתכנון והתאמה מדוייקים לדרישות הארגוניות והתפעוליות של הלקוח, לאופי המשתמשים ולפוטנציאל התרחבות עתידית. ממשקים אלו מבטיחים את הזרימה הנכונה של המידע הארגוני, את הדיוק הבקרה על התהליכים ותורמים להגברת המוטיבציה של המשתמשים לעמידה בנוהלי העבודה של הארגון.
מוקד שירות לקוחות ארצי של אינטרסק 1599-50-77-90