עברית English
 

שירותי ייעוץ מומחים


שירותי ייעוץ המומחים של אינטרסק טכנולוגיות מעניקה להנהלת החברה או העסק תכנון מושכל מבעוד מועד של מערכות המידע והטכנולוגיה, אשר מאפשר לארגון השגת יתרונות עסקיים בשוק תחרותי לצד שיפור השירות ללקוח, למידת תהליכים ארגוניים יכולה להביא לייעול ועל ידי כך חסכון גדול ומניעת בזבוז כספים מיותר. תהליך הייעוץ שלנו הינו חלק מאוד חשוב בתכנון העסקי של כל ארגון במיוחד בתחילת דרכו. 

תכנון ותחזוקה מושכלת של מערכות המחשוב והטכנולוגיה, יאפשר לארגון להשיג יתרונות עסקיים בשוק תחרותי לצד שיפור השירות ללקוח, ייעול תהליכים ארגוניים והשגת חסכונות תפעוליים.

במקביל, שיפור השירות וההדרכה למשתמש בארגון אף הם משמעותיים ביותר, על מנת לאפשר עבודה שוטפת, צמצום תקלות למינימום, מניעת תסכולים ובזבוז זמן עבודה יקר במהלך יום עבודה.כאמור, תכנון ועיצוב אסטרטגיית מחשוב כוללת:

  • קביעת מדיניות מחשוב של הארגון הינה אחד הדברים החשובים כדי לשמר את הארגון ולהגן עליו מפני בעיות באבטחה מידע פנימית וחיצונית.
  • הגדרת החזון הטכנולוגי, אסטרטגיית מערכות מידע כוללת וארכיטקטורת מערכות מידע הנגזרת מאסטרטגיה זו.תהליכי הביצוע

תחילת התהליך יתבצע על ידי פגישה עם אנשי מפתח בארגון, מנהלי מחלקות, מנהלי צוותים ובעיקר אנשי ה-IT (במידה והתפקיד מאוייש).  מטרת פגישות אלו ללמוד על הארגון, התהליכים בארגון, ההתמודדויות השוטפות עם מערכות המחשוב הקיימות. כמו כן, נבחן את התקציב שעומד לטובת נושא המחשוב בארגון כדי להתאים את הפתרונות הנכונים ללא חריגה ממסגרות התקציב.

נערוך בדיקה יסודית ומקיפה של תשתיות ומערכות המחשוב הקיימות. אחד ממהנדסי התמיכה של אינטרסק יבצע מיפוי כולל של הרשת, ציודי תקשורת,  שרתים ותחנות עבודה. כמו כן, נבצע ניתור ביצועי שרתים ועומסי מידע. בנוסף נבחן את נושא אבטחת המידע ואיכות הגיבויים . בתום שלבי החקר, נצליב מידע שייאסף וננתח בעיות במצב הקיים. בנוסף, נרכז דרישות וצרכי מחשוב נוספים של הארגון.

לאחר איסוף כל הנתונים נפיק דו"ח מסכם שבו נרכז מספר פתרונות ונמליץ על דרך פעולה לטיפול בבעיות שזוהו וכן למתן מענה הולם לצרכי הארגון. וכל זאת בהתאם לתקציבים הקיימים בארגון. ע"י כך תוכל למעשה לזהות צרכים נוספים באם קיימים, לקבל תוכנית פעולה שנתית אשר תכלול ריכוז פתרונות, סדרי עדיפויות, ותקציב נדרש ותהווה כיוון טכנולוגי לארגון לעתיד. מוקד שירות לקוחות ארצי של אינטרסק 1599-50-77-90