עברית English
 
כללי - מהו ענן ?


מחשוב ענן הינו הינו השלב הבא באבולוציה של האינטרנט, לספק את האמצעי שבו נמצא הכל כגון כוח המחשוב לתשתיות מחשוב, יישומים, תהליכים עסקיים ושיתוף פעולה אישי - שיאפשר לך לגשת אליו כשירות בכל מקום ובכל פעם שאתה צריך.

"הענן" במחשוב ענן יכול להיות מוגדר כקבוצה של חומרה, רשתות, האחסון, שירותים וממשקים המשלבים לספק היבטים של מחשוב כשירות. שירותי ענן כוללים אספקה ​​של תוכנה, תשתיות ואחסון באינטרנט (או כרכיבים נפרדים או פלטפורמה שלמה) בהתבסס על דרישת משתמש. (ראה מודלים למחשוב ענן את האמת על דרך עננים נמצאים בשימוש.)

במחשוב עננים יש ארבעה מאפיינים חיוניים: גמישות והיכולת להתרחב למעלה ולמטה, הקצאה בשירות עצמי בצורה  אוטומטית, ממשקי תכנות יישומים (API), חיוב עפ"י שימוש בשירות בתשלום חודשי או שנתי . (מאפייני מחשוב ענן מתבסס על האלמנטים הללו בפירוט.) אחת התכונות העיקריות אשר מושכת אנשים רבים לעבור לשירותי ענן הינה הגמישות.

בעולם של שירותי הענן ישנם המון משתתפים:

משתמש הקצה שלא צריך לדעת שום דבר על הטכנולוגיה הבסיסית.

 ספקי שירותי ענן חייבים לספק רמת שירות צפוי ומובטחת וביטחון לכל המשתמשים שאיתם הם עובדים.


ספק שירות הענן שהוא אחראי על נכסי IT ותחזוקה.מחשוב ענן מוצע בצורות שונות: עננים, עננים ציבוריים ועננים פרטיים, היברידיים, המשלבים ציבורי ופרטי. מחשוב ענן יכול לשנות לחלוטין את האופן בו חברות משתמשות בטכנולוגיה לשירות לקוחות, שותפים וספקים. 

כיום ארגונים רבים מבינים שרוב האילוצים המורכבים מסביבת המחשוב המסורתית שבה אנו מורגלים  הכוללים מרחב, זמן, כוח, ועלות השתנו בעקבות המעבר לעולם המחשוב בענן.

מה אנו מציעים


אינטרסק טכנולוגיות מציעה מבחר מקיף של תשתיות ושירותי ענן אשר יתאימו בצורה הטובה ביותר לצרכים הספציפיים של היישומים של ארגונכם. בהתאם לצרכיך, באפשרותך לבחור את הפתרון המתאים ליישום שלך ליעילות גבוהה יותר וביצועים גבוהים. לכל ארגון קיים הפתרון המתאים ואין פתרון אחד אשר משותף לכולם. סביבת הענן מבוססת על טכנולוגיית הווירטואליזציה של של החברות המובילות בעולם : Vmware, Microsoft, Citrix כדי להבטיח תאימות בכל הפלטפורמות.

במידת הצורך צוות אינטרסק טכנולוגיות יכול להקים את הפתרון הנדרש, החל משלב האפיון, התכנון, ההקמה הבדיקה ללקוח והתחזוקה.מוקד שירות לקוחות ארצי של אינטרסק 1599-50-77-90