עברית English
 
 

פרופיל החברה

אינטרסק טכנולוגיות מספקת שירותי אינטגרציה ופרוייקטי IT עם מומחים בעלי ניסיון של מעל 15 שנה. אינטרסק טכנולוגיות, מעסיקה מקצועני תוכנה וחומרה ומספקת שירותי טכנולוגיית מידע מתקדמים לחברות ועסקים רבים.
 
אנו מספקים מגוון שירותי IT רוחביים "מקצה-עד-קצה" המאפשרים ללוות את לקוחותינו במגוון רחב של צרכים ובהתאם לתקציב הארגון תוך שימת דגש על הטכנולוגיות החדשניות ביותר בשוק ה-IT.

אינטרסק טכנולוגיות מפעילה קבוצת פרוייקטים וקבוצת
Professional Services. מנהלי הלקוחות בכל קבוצה מעניקים ללקוח ליווי אישי צמוד, על בסיס היכרות מעמיקה הן עם הלקוח והן עם הענף בו הוא פועל.

 
שירותים מקצועיים

אנשי המקצוע של אינטרסק טכנולוגיות מאפשרים לנו לתת ללקוחותינו שירותים ופתרונות מותאמים לצרכי הלקוח, תוך הבנה עסקית רחבה לצד התמחויות טכנולוגיות מתקדמות.


אינטרסק טכנולוגיותמפעילה שני מרכזי תמיכה בנתניה ובחיפה, בהם מרוכזים כל פעילויות התמיכה ומשאבי ה- IT. המומחים של אינטרסק טכנולוגיות מספקים לכל הלקוחות את המתודולוגיה, הכלים, הניסיון, להצלחת פרוייקטים טכנולוגיים מתקדמים. ל- אינטרסק טכנולוגיות ניסיון מוכח בשילוב יכולות, מוצרים ושירותים למען יצירת פתרון שלם וכולל העונה לצורך העסקי של הלקוח בסביבות מיחשוב הטרוגניות.

כמו כן, אינטרסק טכנולוגיות מספקת ללקוחותיה שירותי ייעוץ אסטרטגי וטכנולוגי בכל ההיבטים הקשורים לעולם מערכות המידע: ייעוץ אסטרטגי, פיתוח מערכות, ניהול ותחזוקת מערכות, מסחר אלקטרוני, עיצוב ארכיטקטורת מערכות ועוד. שירותים אלו נתפרים על פי צרכי הלקוח בהתקשרויות נקודתיות או ארוכות טווח.


ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה וחומרה

אינטרסק טכנולוגיות הינה משווקת ואינטגרטורית מוסמכת לשורה ארוכה של מוצרים של חברות תוכנה מובילות בכל תחומי ה- IT כגון:Kaspersky, NetViewer, Acronis, Shadow Craft, Net Cranuch ועוד. בנוסף, אינטרסק טכנולוגיות מספקת גם פתרונות חומרה המבוססים על המותגים המובילים ביותר בתחום תחנות העבודה, שרתים ופתרונות אחסון כגון: HP, Dell, IBM, ZyWall, Astaro ומיושמים בהצלחה בחברות ועסקים רבים.תשתיות תקשורת


אינטרסק טכנול
וגיות 
משווקת , מתקינה, מבצעת פרויקטיי אינטגרציה מורכבים ומשרתת לאורך זמן פתרונות חומרה, תוכנה, תקשורת ואבטחת המידע בסביבות הטרוגניות. לחברה מומחי תשתית ייעודיים המבצעים פרוייקטי תשתית בשוק הישראלי
.


הדרכה והטמעה

אנשי ההדרכה של אינטרסק טכנולוגיות  מספקים שירותי הדרכה והטמעה מן "הקצה-אל–הקצה". תכנית ההדרכה נתפרת לכל ארגון על פי הטכנולוגיות הקיימות בארגון, בעלי התפקיד, פרופיל מקצועי והיעדים האסטרטגיים